کد خبر: ۴۲۶۱۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳ 18 May 2017
 فرماندار آستارا گفت: با انصراف 17 نامزد از پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شمار نامزدهای شوراها در این شهرستان به 374 نفر رسید.

یونس رنجکش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در آستارا افزود: شش نفر در شهر آستارا، 2 نفر در شهر لوندویل، هفت نفر در بخش مرکزی و 2 نفر در بخش لوندویل این شهرستان، انصراف خود را به صورت کتبی به فرمانداری آستارا اعلام کردند.

وی اظهار کرد: در شهرستان مرزی بندر آستارا 391 نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده بودند.

رنجکش بیان کرد: اکنون 374 نفر در شهر و روستا در رقابت با یکدیگر هستند و از این تعداد 52 نفر در شهر آستارا 19 نفر در شهر لوندویل، 211 نفر در بخش مرکزی و 92 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی بخش لوندویل حضور دارند.

رنجکش ادامه داد: برای اخذ آرای مردم شهرستان آستارا 94 شعبه اخذ رای پیش بینی شده و 34 شعبه آن در شهر آستارا، 10 شعبه در شهر لوندویل، 35 شعبه در بخش مرکزی و 15 شعبه در بخش لوندویل در روز 29 اردیبهشت فعالیت خواهند داشت.

او گفت: از مجموع شعب اعلام شده، هفت شعبه شامل یک شعبه در شهر آستارا، چهار شعبه در بخش مرکزی و 2 شعبه در بخش لوندویل این شهرستان، سیار خواهند بود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی همزمان در 29 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و 98.64 درصد مردم این شهرستان در انتخابات گذشته ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شرکت کرده بودند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار