عبدالغفار شجاع ؛
تابناک / رئیس ستاد نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی معتقد است: متاسفانه برخی از رقبای دکتر روحانی اخلاق انتخاباتی را رعایت نکرده و موارد خلاف واقع را به دولت نسبت می دهند که قادر به اثبات آن نیستند.
کد خبر: ۴۲۵۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۹ 16 May 2017

تابناک / رئیس ستاد نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی معتقد است: متاسفانه برخی از رقبای دکتر روحانی اخلاق انتخاباتی را رعایت نکرده و موارد خلاف واقع را به دولت نسبت می دهند که قادر به اثبات آن نیستند.


 

به گزارش تابناک ، "عبدالغفار شجاع" رئیس ستاد نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی ، مصاحبه مشروحی را درباره آخرین وضعیت عملکرد ستاد نمایندگان ادوار، فضای انتخابات، علل هجمه های اخیر علیه آقای روحانی را انجام داد که می توانید مشروح آن را در زیر بخوانید:*آخرین وضعیت ستاد نمایندگان ادوار مجلس را تشریح بفرمائید؟


شجاع: در حال حاضر در تمامی استانهای کشور ستاد نمایندگان ادوار و فعلی تشکیل شده است و تعدادی از نمایندگان همسو با دولت با توجه به اعلام آمادگی خودشان بعنوان عضو هیت رئیسه شورای هماهنگی انتخاب شده اند و با هزینه های شخصی، با علاقه مندی و عشق به مردم برای رشد و تعالی کشور در شهرستانها و اجتماعات مردمی حضور پیدا می کنند و ضمن سخنرانی و تبیین و تشریح دستاوردهای دولت، از عملکرد آن در مقایسه با دولت قبل دفاع می کنند که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

بر این باوریم برای ادامه ثبات در کشور و توسعه روابط خارجی و پرهیز از تصمیمات هیجانی و تبدیل شدن کشور به یک آزمایشگاه و همینطور برای ادامه مدیریت کارشناسانه دکتر روحانی یک دوره دیگر ایشان با رای مردم بعنوان رییس جمهور حضور داشته باشند تا انشاءالله کارهای نیمه تمام در سایه عقلانیت و اعتدال و عملگرایی دولت به نفع مردم به اتمام رسد.


*وضعیت فضای انتخابات را چگونه ارزیابی می نمائید؟


شجاع: متاسفانه برخی از رقبای دکتر روحانی اخلاق انتخاباتی را رعایت نمی کنند و مواردی را خلاف واقع به دولت نسبت می دهند که قادر به اثبات آن نیستند، البته مردم به خوبی متوجه اینگونه ترفندهای غیراخلاقی هستند، در مقابل دکتر روحانی ضمن پایبندی به قانون، اخلاق انتخاباتی را هم رعایت کرده اند، همچنین طرفداران دکتر روحانی خیلی پر سرو و صدا و اهل حواشی نیستند، با اطلاعات دقیقی که از سراسر کشور بدست امده و با توجه به ارتباط آنلاین و مستقیمی که با نمایندگان ادوار سراسر کشور داریم، توجه ها به سطح رضایتمندی مردم از عملکرد دولت پیش بینی می کنیم آقای روحانی در دوره اول پیروز انتخابات خواهد بود و نظر عموم مردم این است که ادامه کار آقای روحانی به نفع کشور و ملت خواهد بود.


*چرا آقای روحانی نتوانست تمام عملکرد خود را برای مردم تشریح و بازگو کند؟


شجاع: حقیقت اینست که آقای روحانی زمانی که دولت را تحویل گرفت با حجم انبوهی از مشکلات در همه زمینه ها اعم از اقتصادی، سیاسی، بین‌المللی و اجتماعی مواجه بود که متاسفانه به جهت عدم هماهنگی مجلس وقت با دولت آقای روحانی و همچنین عدم حمایت های لازم مجلس از دولت و از سوی دیگر فشار تحریم های ظالمانه، تخریب های دولت قبل، آقای روحانی تمام وقت و انرژی دولت را مصروف حل مشکلات بجا مانده از دولت قبلی نمود و در این بین رسانه ملی هم متاسفانه آنگونه که باید، نسبت به پوشش عملکرد دولت اقدام نکرد و دولت و تیم رسانه ای آن نیز بدنبال جنبه های تبلیغاتی عملکرد خود نبوده است.

 

تاکید آقای روحانی صرفا عملگرایی و حل معضلات و مشکلات بود، همانگونه که مردم ملاحظه کردند وی تا همین اواخر نیز در سفرهای استانی خود پیگیر اجرای مصوبات و افتتاح پروژه ها بود که به لطف خدا بسیاری از مشکلات بجا مانده از دولت قبل حل شده است و انشاا... در دولت دوازدهم دکتر روحانی شاهد شکوفایی اقتصادی خواهیم بود.


*لطفا بفرمایید دلیل تمامی هجمه های انجام شده علیه آقای روحانی چیست؟ ضمنا سخن پایانی خود را نیز بفرمایید؟


شجاع: از آنجاییکه رقبای دکتر روحانی فاقد برنامه مدون و جامع برای اداره کشور هستند لذا در صدد تخریب عملکرد دولت هستند و به نظر بنده آقای روحانی با نجابت و صداقت مدیریت کرده و در برابر انتقادات غیر منصفانه موضع نگرفته اند، حتی عملکرد دولت را به طور کامل برای مردم تشریح نکرده اند و اساسا خیلی ها نمی دانند که آقای روحانی کشور را از یک بحران عمیق اقتصادی نجات داده است و فراموش کرده اند که ما در کجا بودیم و امروز کجا هستیم اما قطعا روز به روز مسائل روشن تر می شود و آثار اقدامات دولت در زندگی مردم مشخص خواهد شد.

 

 یقین دارم که ان شاءالله روز جمعه با حضور حداکثری همه مردم در پای صندوقهای رای هدف مهمتر و اول ما که تقویت نظام و کشور است تحقق یافته و هدف دوم که پیروزی دکتر روحانی است به شکل مطلوبی محقق خواهد شد، در آخر از همه آحاد مردم خواهشمندم که در انتخابات حضور فعال و مشارکت حداکثری داشته باشند و به قول دکتر روحانی 11+1 در پای صندوقهای رای حاضر شوند.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار