تابناک / سعید آگشته اظهار کرد: شهرداری لاهیجان برای مقابله با تبعات بارش شدید برف از ظرفیت ها و مجموعه امکانات شهرداری و بخش خصوصی بهره مند شده است و همه این دستگاهها و تجهیزات بصورت آماده باش هستند تا هنگام لزوم وارد کار شوند.
کد خبر: ۳۷۹۲۶۵
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳ 17 February 2017
تابناک / سعید آگشته اظهار کرد: شهرداری لاهیجان برای مقابله با تبعات بارش شدید برف از ظرفیت ها و مجموعه امکانات شهرداری و بخش خصوصی بهره مند شده است و همه این دستگاهها و تجهیزات بصورت آماده باش هستند تا هنگام لزوم وارد کار شوند.
 
شهردار لاهیجان خاطرنشان کرد: همه هدفمان این است که با تلاش مضاعف و شبانه روزی رضایتمندی شهروندان و مردم را فراهم کنیم تا مردم از اقدامات شهرداری راضی باشند و با همکاری متقابل مشکلات برف به حداقل برسد.
 
وی اضافه کرد: در بارش برف پیشین با وجود کمبودها و مشکلات پیش آمده شهرداری همه سعی خود را بکار بست تا رضایت مردم جلب شود که به رغم این تلاش ها برخی مشکلات باعث نگرانی شهروندان شد و این بار با عزمی راسختر و با بسیج همه نیروها و امکانات و تجربه برف پیشین ، تمامی نیروهای شهرداری برای خدمت به مردم آمادگی کامل دارند.
 
وی تصریح کرد: در روز بارش برف و درصورت وقوع بحران بیش از ۳۵۰ نفر از نیروهای خدمات رسان شهرداری لاهیجان در کنار مردم در سطح خیابان ها و معابر عمومی مشغول انجام وظیفه و خدمات رسانی به شهروندان خواهند بود.
 
شهردار لاهیجان گفت: هم اکنون تعداد ۵٠ نفر از نیروهای عملیاتی در دو شیفت با تعداد ٢٠ دستگاه ماشین آلات سنگین شامل لودر، بیل بکهو، بکهو لودر، گریدر،بیل مکانیکی ساماندهی شده اند و از عصر روز پنج شنبه در ستاد بحران مستقر شده اند تا در زمان بارش برف نسبت به عملیات برفروبی معابر و خیابانهای سطح شهر اقدام کنند.
 
اگشته افزود: تعداد ٢٠ دستگاه کامیون نیز برای حمل برف به محل های دپو آماده کار هستند و بیش از پنج تن نمک و ١۵ تن شن برای پاشیدن سطح خیابانها ذخیره شده است.
 
رییس ستاد بحران شهری لاهیجان اظهارداشت: فرماندار لاهیجان نیز به عنوان رئیس ستاد بحران شهرستان از نزدیک در جریان فعالیت های شهرداری قرار دارد تا مجموعه اقدامات شهرستان در هماهنگی و همپوشانی با هم موجب رضایت مردم و رفع مشکلات شود.
وی از شهروندان خواست که از پارک خودرو در سطح خیابانها و معابر بطور جدی خوددار کنند.
 
وی یادآورشد: یک نماینده از پلیس راهور در ستاد بحران مستقر است تا خودروهایی که در معابر باعث اختلال در عملیات نیروهای شهرداری شوند را به پارکینگ راهور منتقل نماید.
 
شهردار لاهیجان اضافه کرد: برف نعمت الهی است که امیدواریم بتوانیم با ایجاد شرایط لازم و بازگشایی به موقع معابر و با همکاری سایر دستگاهها،نهادها و ادارات فضا را برای استفاده مردم از نعمت خدا و شادابی و نشاط شهروندان فراهم نماییم .
 
شهر لاهیجان با داشتن نزدیک یکصدهزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری شهر رشت مرکز استان قرار دارد که در برف چهاردهم بهمن ماه جاری از جمله شهرهایی بود که بارش بیشترین برف دراین شهر و برخی از شهرهای نظیر سیاهکل موجب قطع راهها و بخشی از آب و برق آن شد.

 
 
برچسب ها: شهردار لاهیجان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار