کد خبر: ۳۷۹۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۲ 17 February 2017
تابناک گیلان / ناظر فدراسیون جهانی والیبال گفت: نسبت یه دوره گذشته میزبانی ایران در تورجهانی کیش ۲۰۱۷ بهتر شده و شاهد تغییرات مثبتی بوده ایم.

 ایلیا ولدوروسکی، ناظر فنی فدراسیون جهانی والیبال درباره تور جهانی والیبال ساحلی ۲۰۱۷ کیش گفت: تغییرات زیادی در این مسابقه ها نسبت به دوره گذشته اتفاق افتاده است. دوره قبل مسابقه‌ها بدون ستاره بود اما امسال ۳ ستاره شده و این یعنی این رقابت‌ها در ایران با پیشرفت خوب و مناسبی روبه رو بوده است.

او درباره این تغییرات گفت: برخی قسمت‌های میزبانی ایران نسبت به سال ۲۰۱۶ بهتر شده است. امسال از فناوری و تجهیزات جدید استفاده می‌شود. برای مثال نتایج به شکل دقیقی روی مانیتورها نمایش داده می‌شود و برخی تغییرات فنی دیگر که برای امتیاز میزبانی ایران در تور جهانی بسیار خوب است.

ایلیا درباره حضور تیم‌های برتر جهان و تیم‌های المپیکی در این دوره از مسابقه‌ها گفت: کیفیت تیم‌های حاضر در دوره تور جهانی نسبت به سال قبل بسیار بهتر شده است. این اتفاق به خاطر سه ستاره شدن و البته افزایش میزان جایزه مسابقه است. تیم‌هایی مانند امریکا و لهستان در این رقابت‌ها حضور دارند و قطعا سال‌های بعدی شاهد شرکت کردن تیم‌های بهتر هم خواهیم بود.

ناظر فنی فدراسیون جهانی درباره مشکلی که در روز نخست مسابقه ها در ارتباط با حضور بانوان تماشاگر ایجاد شد، گفت: خوشبختانه این مشکل با صحبت‌هایی که صورت گرفت حل شد و زنان ایران روز دوم این رقابت‌ها را از نزدیک مشاهده کردند.

او ادامه داد: فدراسیون جهانی والیبال اهداف مهمی از برگزاری مسابقه تور جهانی دارد که یکی از آن‌ها ترویج والیبال در بین خانواده‌ها و علاقه‌مند کردن مردم به این رشته است. به همین دلیل همواره در تلاش هستیم بتوانیم شرایط ورود خانواده‌ها به زمین مسابقه ها را فراهم کنیم.

ناظر فدراسیون جهانی درباره حضور تیم‌های روسی و هم وطن او در این دوره از تور جهانی گفت: روسیه در جدول اصلی چهار تیم دارد. امیدوارم بتوانند نتایج خوبی کسب کنند. دوست دارم نبرد تیم‌های ایرانی با روسی را ببینم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار