تابناک / غلامرضا رضایی رییس شورای اسلامی شهر املش در حاشیه نشست اعضای شورای شهر املش در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار «بامردم» در رابطه با جزئیات برگزاری هفتمین جلسه برگزار شده پس از برکناری شهرداد املش، اظهار کرد: مهمترین دستور جلسه امروز پیرامون انتخاب سرپرست برای شهرداری املش بود که متأسفانه باز هم آراء به حد نصاب نرسید.
کد خبر: ۳۷۶۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۵ 13 February 2017
تابناک / غلامرضا رضایی رییس شورای اسلامی شهر املش در حاشیه نشست  اعضای شورای شهر املش در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار «بامردم» در رابطه با جزئیات برگزاری هفتمین جلسه برگزار شده پس از برکناری شهرداد املش، اظهار کرد: مهمترین دستور جلسه امروز پیرامون انتخاب سرپرست برای شهرداری املش بود که متأسفانه باز هم آراء به حد نصاب نرسید.

وی افزود: متأسفانه با وجود عزل شهردار توسط استاندار محترم و حجم بالای مطالبات مردم از شهرداری، با کمال تعجب امروز هم اعضای شورا برای انتخاب سرپرست به اجماع نرسیده و باز هم انتخاب شهردار به جلسه دیگر موکول شد.

رضایی  ادامه داد: ما از سیاسی کاری بعضی از اعضا خسته شده ایم، مردم به ما رأی دادند و با نزدیک شدن به شب عید انتظار دارند در خدمت آن ها برای حل مشکلاتشان در شهرداری باشیم، ما نماینده مردم در شورای شهر هستیم نه نماینده هیچ کس دیگر، ماحق نداریم این قایم ماشک بازی ها را از خود نشان دهیم و با هیچ کس هم تعارف و شوخی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان فهیم املشی هر چیز بگویند حق دارند و بنده خودم نیز به عنوان رییس شورای شهر از اوضاع پیش آمده شرمنده مردم هستم و از همه ی آنها عذر خواهی می کنم.

رییس شورای شهر املش با بیان اینکه نمی دانیم تکلیف مردم با این اوضاع نابسامانی چه خواهد شد، گفت: اوضاع شهرداری در کنار این بحران ها بی صاحب شده، اگر استاندار محترم نیز شورا را منحل نکنند مردم در انتخابات بعدی جواب عدم کفایت و دورنگی ها را خواهند داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار