کد خبر: ۲۲۸۸۵۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳ 13 May 2016
 بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال اهواز دقایقی پیش با برخورد ماموران نیروی انتظامی در تبریز کاملا غافلگیر شدند.

به گونه ای که سیاوش بختیاری زاده سرمربی این تیم اعلام کرد تا علت این طرز برخورد غیر محترمانه مشخص نشود محال است تیم را به زمین بفرستم.

ماجرا از این قرار بوده است که کاروان اهوازی ها در نزدیک هتل طلاییه یکباره با چند موتور سوار پلیس و دو دستگاه خودروی پلیس مسلح مواجه می شوند که علاوه بر تعجب همگان باعث وحشت بازیکنان این تیم که اغلب بسیار جوان هستند شده است.

مکی شریفی که در نبود عادل کلاه کج فردا وظیفه کاپیتانی اهوازی ها را به عهده دارد ماجرا را اینگونه تعریف می کند: ما از فرودگاه به سمت هتل می رفتیم و همه چیز عادی بود به نزدیکی های هتل که رسیدیم، با صحنه پلیس های اسلحه به دست رو به رو شدیم. همه ما مبهوت مانده بودیم. از آن ها پرسیدیم چه شده چه اتفاقی افتاده؟ طلب کاریم؟ بدهکاریم؟ جرمی مرتکب شده ایم؟

میانگین سنی بازیکنان ما پایین است و آن ها بسیار ترسیده بودند. البته حق دارند رفتارشان را درک نمی کردیم اگر برای امنیت ما بود چرا از فرودگاه ما را همراهی نکردند؟ اقای بختیاری زاده در میان شلوغی به وجود آمده سریع بازیکنان را به اتاق هایشان فرستادند. در حال حاضر هم خودشان و کادر فنی هنوز مشغول صحبت هستند و ما بی خبریم که دقیقا علت چه بوده؟!  
این دیگر چه رسم مهمان نوازی است؟ چرا باید پیش از بازی اینگونه جو تیم ما را متشنج کنند؟ امیدوارم دلایل قانع کننده ای داشته باشند.هر چه باشد پذیرش آن سخت است. اگر این اتفاق در اهواز افتاده بود که الان گوش فلک را کر کرده بودند.قضیه را جنایی می کردند و پای تمام مسولان را برای رسیدگی به آن باز می کردند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار