مدیرعامل توزیع برق گیلان عنوان کرد؛
محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: تجربه موفق سال گذشته دستاورد عظیم و تاریخی صنعت برق گیلان بود که با برنامه ریزی دقیق و تعامل، وفاق و همگرایی مردم و مسئولان حاصل شد
کد خبر: ۱۱۰۸۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۹ 31 May 2023

به گزارش خبرنگار تابناک گیلان محمدتقی مهدی زاده ظهر روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران گیلان با تاکید بر اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه در طول این سال‌ها در راستای مدیریت مصرف برق تلاش‌های وافری داشتند که منجر به مصرف بهینه شد، افزود: خبرنگاران تبیین گران واقعی جهاد تبیین هستند و وظیفه فرهنگ سازی مدیریت مصرف بر دوش خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان در ادامه خبرنگاران را سفیران فرهنگ ساز مدیریت مصرف برق دانست و گفت: موفقیت مدیریت مصرف برق در سال گذشته حاصل همراهی و مشارکت مردم، تلاش نیروهای درون سازمانی و اطلاع رسانی به موقع اصحاب رسانه بوده است.

مهدیزاده یادآور شد: نگاه تعاملی بین دستگاهی، توجه مردم به هشدارها و توصیه‌ها و همچنین فرهنگ سازی رسانه‌ای در سال گذشته منجر به کاهش خاموشی‌ها شد.

وی با بیان اینکه مردم هوشمندانه در مصرف برق رفتار کردند، افزود: نگاه و رفتار هوشمندانه مردم در مدیریت مصرف برق در آمارها خودش را نشان داده و کاهش قابل توجه خاموشی را به همراه داشت.

مدیرعامل توزیع برق گیلان با اشاره به پرداخت ۵۴ میلیارد تومان پاداش مدیریت مصرف در استان اضافه کرد: در سال گذشته حدود ۸۰۰ هزار گیلانی خوش مصرف مشمول دریافت این پاداش شدند.

مهدی زاده افزود: حدود ۱۹ میلیارد تومان در حوزه صنایع و واحدهای تولیدی در راستای مدیریت مصرف برق به مشترکین صنعتی پرداخت شد.

وی از افزایش ۵۰ درصدی رشد مصرف به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: با توجه به افزایش دما و گرمی هوا در روزهای اخیر، مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۰ درصدی داشته است.

مدیرعامل توزیع برق گیلان با بیان اینکه ناترازی برق با مدیریت مصرف جبران می‌شود، گفت: رعایت الگوی مدیریت مصرف برق باید در اولویت اصلی مردم قرار گیرد تا در سال جاری شاهد خاموشی‌ها نباشیم

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار