استاندار گیلان عنوان کرد
استاندار گیلان از تخصیص صد درصدی پروژه‌های آب زراعی در گیلان خبر داد و گفت: با توجه به تخصیص کامل اعتبارات در این حوزه، تا پایان خرداد ماه و یا اوایل تیرماه باید تمامی پروژه‌های مربوط به آب زراعی تکمیل شود
کد خبر: ۱۱۰۷۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۱ 27 May 2023

بگزارش تابناک گیلان اسدالله عباسی امروز در جلسه بررسی اعتبارات پروژه‌های عمرانی استان گیلان، با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی نباید جذب اعتبارات خود را به روزهای پایانی موکول کنند، اظهار کرد:۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی است از این رو نباید دستگاه‌های اجرایی با تاخیر در روند جذب اعتبارات باعث کندی در روند تکمیل پروژه‌های عمرانی شوند.

وی با اشاره به افزایش قابل توجه اعتبارات پروژه‌های عمرانی و دستگاه‌های اجرایی در گیلان گفت: در سال گذشته در خصوص تخصیص اعتبارات آمار بسیار خوبی داشتیم که بخش قابل توجه آن به صورت نقدی بوده است.

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم تکمیل تمامی پروژه‌های سفر ریاست جمهوری به این استان بیان کرد: در خصوص پروژه‌های سفر ریاست محترم جمهوری باید در سریع ترین زمان ممکن میزان جذب و میزان پیشرفت پروژه‌ها مشخص شود.

عباسی از تخصیص ۱۰۰ درصدی پروژه‌های آب زراعی در گیلان خبر داد و گفت: با توجه به تخصیص کامل اعتبارات در این حوزه، تا پایان خرداد ماه و یا اوایل تیرماه باید تمامی پروژه‌های مربوط به آب زراعی تکمیل شود.

وی با بیان اینکه آخرین روند برگزاری مناقصه در گیلان توسط دستگاه‌های اجرایی باید مشخص شود، تصریح کرد: تا پایان هفته جاری وضعیت مناقصه‌ها باید مشخص و به استانداری اعلام شود زیرا عدم به موقع برگزاری مناقصه باعث تعلل در روند انجام پروژه‌ها خواهد شد.

نماینده عالی دولت در گیلان مولدسازی دارایی‌ها را یک تکلیف قانونی برای تمامی دستگاه‌های اجرایی برشمرد و افزود: مولدسازی دارایی‌ها یک تکلیف قانونی است که باید توسط دستگاه‌های اجرایی در اسرع وقت اجرایی شود؛ هر چند تاکنون اقدامات خوبی در این استان انجام شده است

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار