در پایان جلسه شورا؛
با استعفای حجت الاسلام محسن فداکار رئیس شورای شهر لنگرود، محمد اسدیان “عضو علی البدل شورای شهر لنگرود” بعد از طی فرایند قانونی به عضویت شورا در خواهد آمد.
کد خبر: ۱۱۰۶۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲ 23 May 2023

به گزارش خبرنگارتابناک گیلان در پایان جلسه عادی شورای اسلامی شهر لنگرود که عصر امروز در سالن کنفرانس شورا و با حضور صادق صادق پور “شهردار لنگرود” ، اعضای شورا و تعدادی از شهروندان و مراجعین همراه بود، حجت الاسلام محسن فداکار طی نامه ای از عضویت در شورای اسلامی شهر استعفا داد.

در این مرقومه حجت الاسلام محسن فداکار ضمن تقدیر از حمایت های مردمی و اعتمادی که شهروندان لنگرودی بعنوان یکی از اعضای شورا به ایشان ارزانی نموده بودند و تشکر از همراهی سایر اعضای شورا و دکتر صادق پور “شهردار” در طی دوره ششم شورای اسلامی شهر، برای ایشان، آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون در راستای خدمت به شهروندان لنگرودی مسئلت نمود و اعلام داشت که به یاری خداوند باری تعالی در سنگر خدمت رسانی دیگری به مردم شریف شهرستان لنگرود خدمت خواهد نمود.
ایشان برای عضو جدید شورا نیز آرزوی بهروزی و موفقیت نمود.

اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود نیز با تقدیر از زحمات ایشان و با اکثریت آرا، استعفای حجت الاسلام فداکار را پذیرفتند.

بدین ترتیب و با استعفای حجت الاسلام والمسلمین دکتر محسن فداکار، محمد اسدیان “عضو علی البدل شورای شهر لنگرود” بعد از طی فرایند قانونی به عضویت شورا در خواهد آمد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار