نشست فرماندار با خبرنگاران شهرستان ماسال به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر
کد خبر: ۱۰۹۰۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۶ 31 January 2023

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تابناک
مهندس گیل چالانی فرماندار ماسال در نشستی که با خبرنگاران فعال شهرستان ماسال امروز سه شنبه ۱۱بهمن ماه در دفتر کار ایشان برگزار شد بر لزوم جهاد تبیین تاکید کرد.
گیل چالانی در این نشست با اشاره به اینکه خبرنگاران چشم وگوش نظام و دولت در آگاهی بخشی و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند بیان کرد: امروز رسانه ها بر تمام امورات زندگی افراد جامعه تأثیرات بسزایی دارند.
فرماندار نقش اساسی رسانه در جنگ نرم و جهاد تبیین را بسیار حائز اهمیت دانست واظهار داشت: رسانه ها در حمایت و دفاع از دستاوردهای نظام کوشا باشند.
فرماندار ماسال در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و افتتاح و بهره برداری پروژه های عام المنفعه شهرستان پرداخت.
گیل چالانی بیان کرد: در ایام الله دهه فجر امسال ۴۴۴ پروژه اشتغالزایی، عمرانی و طرح های بهسازی و ساخت مسکن محرومین با اعتبار بالغ بر ۸۳میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید که حدود ۳۲۷ شغل به طور دائم ایجاد شده است.
وی از اجرای رژه خودرویی و اسب سواران در اولین روز از دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: تمامی برنامه های قابل اجرا با حضور مسئولین و مردم شریف شهرستان برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار