راه اندازی ۱۴ پروژه صنعتی گیلان در دهه مبارک فجر
کد خبر: ۱۰۸۹۰۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۵ 23 January 2023

راه اندازی ۱۴ پروژه صنعتی گیلان در دهه مبارک فجر/ ایجاد اشتغال ۳۰۷ نفر گیلانی همزمان با دهه مبارک فجرره نگار/ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از راه اندازی ۱۴ طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری یکهزار ۲۵۶ میلیارد تومان و اشتغال ۳۰۷ نفر در دهه مبارکه فجر خبر داد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از راه اندازی ۱۴ طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری یکهزار ۲۵۶ میلیارد تومان و اشتغال ۳۰۷ نفر در دهه مبارکه فجر خبر داد.

تیمور پورحیدری در گفتگوبا خبرنگارما گفت: با تکمیل فرایند راه اندازی ۱۴ پروژه صنعتی استان گیلان، افتتاح آنها در ایام دهه مبارک فجر بتدریج در سراسر استان صورت خواهد پذیرفت.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه تعدادی از این پروژه ها در مقیاس ملی ارزیابی می شوند افزود: در میان واحدهای صنعتی قابل افتتاح، تعدادی طرح توسعه و تعدادی نیز کارخانه تازه تاسیس می باشند که نوید رشد، توسعه و پویایی بیش از پیش صنایع استان را دارد.

وی همچنین با اظهار اینکه برخی از این واحدها در شهرستان و تعدادی در مرکز استان به بهره برداری می رسند افزود: در خصوص زمینه های تولید این پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارکه فجر، می توان به تولید نئوپان، انواع پوشش و لباس بیمارستان، اوراق فشرده چوبی با روکش ملامینه، آسفالت کیسه بدون بافت پلاستیکی و دستکش معاینه نام برد.

گفتنی است در مجموع سال جاری بیش از ۱۵۰ طرح نیمه تمام صنعتی به اتمام و بهره برداری می رسند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار