دیدار وتقدیر دکتر منوچهرمهدی پور شهردار کومله ، رئیس واعضای شورای کومله رئیس ارشاد لنگرود ازبانوی نویسنده لنگرودی
کد خبر: ۱۰۶۸۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷ 20 September 2022

دیدار وتقدیر دکتر منوچهرمهدی پور شهردار کومله ، رئیس واعضای شورای کومله رئیس ارشاد لنگرود ازبانوی نویسنده لنگرودیدیدار وتقدیر دکتر منوچهرمهدی پور شهردار کومله ، رئیس واعضای شورای کومله رئیس ارشاد لنگرود ازبانوی نویسنده لنگرودیدیدار وتقدیر دکتر منوچهرمهدی پور شهردار کومله ، رئیس واعضای شورای کومله رئیس ارشاد لنگرود ازبانوی نویسنده لنگرودی

دیدار وتقدیر دکتر منوچهرمهدی پور شهردار کومله ، رئیس واعضای شورای کومله رئیس ارشاد لنگرود ازبانوی نویسنده لنگرودی تقدیرکردند.

 دکتر منوچهرمهدی پور شهردارکومله  در این دیدار روز قلم را به این مؤلف برجسته شهرستان تبریک گفت و افزود : فرهنگ مؤلفه‌ای ارزشمند در جوامع بشری است که کتاب به عنوان رکن اصلی، نقش مهمی در ترویج این مهم دارد.

وی افزود : هنرمندان، نویسندگان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر سرمایه های ارزشی جامعه هستند که همواره نقش و تاثیرگذاری آنها در اجتماع مؤثر بوده است بگزارش خبرنگارخبرگزاری تابناک گیلان.

 منوچهرمهدی پور با بیان اینکه با ورود تکنولوژی های جدید بسیاری از مؤلفه ها و ابزار در زندگی بشر کم رنگ شده است، عنوان کرد : قلم و اهمیت آن هم چنان حفظ شده و این نشان از جایگاه آن در جامعه دارد.

وی بیان داشت : همه ما وظیفه داریم ضمن قدردانی از نویسندگان و اهالی قلم و ادب، با دیدارهای حضوری زحمات آنها را ارج نهیم.

دکترمنوچهرمهدی پور بهمراه ریس شورا واعضای شورا ریس ارشاد لنگرود   ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت‌های ارزنده‌ی ادبی خانم مینو شکوهمند ، با اهدا لوح سپاس از این نویسنده شهرستان تقدیر به عمل آورد.

مینو شکوهمند نیز در این دیدار علاوه بر ارائه مطالبی در ارتباط با آثار خود، خاطراتی را از تهیه و تنظیم کتاب‌ها بیان کرد.

بانو مینو شکوهمند ( مدانلو ) متولد 1332 خورشیدی در شهر رشت ، پس از اخذ دیپلم فنی بهیاری ضمن اشتغال به کار و گذراندن طرح به مدت 4 سال ، موفق به اخذ دیپلم طبیعی ( علوم تجربی ) از دبیرستان بزرگمهر لاهیجان شد . این بانوی فرهیخته لنگرودی به دلیل آشنایی به زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی ، تحقیق ها و پژوهش های متعددی در زمینه های مختلف علمی داشته و از ایشان آثار متعددی از جمله « عوامل و درمان بیماری های اعصاب با گلها و گیاهان » و « روانشناسی ما ، بیماریها و درمان آنها » به چاپ رسیده و « دایره المعارف گیاهشناسی » در دست چاپ است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار