استاندار گیلان:
استاندار گیلان با اشاره به ضرورت پیگیری فعال‌سازی مخازن نفت و گاز در این منطقه گفت: برای فعال‌سازی این میادین از انگیزه و اراده کامل برخوردار هستیم.
کد خبر: ۱۰۱۴۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲ 06 December 2021

به گزارش تابناک گیلان، اسدالله عباسی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت نفت خزر با تاکید بر عزم و اراده دولت سیزدهم برای توسعه کشور اظهار داشت: در استان گیلان ما از امر مذکور استقبال می‌کنیم و برای هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌ها همواره پای کار هستیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه مسئولان مربوطه در هشت سال گذشته اهتمامی برای پیگیری فعال‌سازی مخازن نفت و گاز در این منطقه نداشتند گفت: بنده در زمان رأی اعتماد دولت به خود برای استانداری، ضرورت فعال‌سازی مخازن نفت و گاز شمال کشور و گیلان را مطرح کردم و این موضوع مدنظر است.

عباسی به سابقه دو دهه‌ای کشف میدان نفت و گاز در شرق استان اشاره و بیان کرد: به ثمر رسیدن میادین نفت و گازی استان همواره حائز اهمیت بوده و برای فعال‌سازی این میادین از انگیزه و اراده کامل برخوردار هستیم.

مدیرعامل شرکت نفت خزر نیز در این دیدار گزارشات ارائه شده به وزیر نفت و استقبال ایشان از فعال‌ شدن مخازن انرژی شمال کشور را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: رویکرد استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی در دولت سیزدهم با جدیت دنبال می‌شود.

مراد کمالی ضمن قدردانی از رویکرد استاندار گیلان در حمایت از فعال‌سازی مخازن انرژی تصریح کرد: پژوهش‌هایی در زمینه مخازن نفت و گاز شمال کشور توسط موسسات داخلی و بین‌المللی انجام شده است.

وی با بیان اینکه در این حوزه مطالعاتی اقدامات کافی انجام شده است خاطرنشان کرد: برای به ثمر نشستن مطالعات، برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت را مدنظر قرار دادیم ضمن اینکه استفاده از این ظرفیت مایه افتخار و اقتدار کشورمان است و بایستی به صورت جهادی در جهت فعال‌سازی اقدام کنیم.

معاونان شرکت نفت خزر در این دیدار گزارشات تخصصی از مطالعات انجام شده در حوزه میادین نفت و گاز استان ارائه دادند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار