رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با حضور در نقطه مرزی شمال غرب کشور از روند فعالیت ها و اقدمات لشکر عملیاتی ۱۶ قدس بازدید کرد.
کد خبر: ۱۰۰۱۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷ 15 October 2021

سردار محمد عبدالله پور ظهر جمعه با حضور در نقطه صفر مرزی شمال غرب کشور، از روند فعالیت‌ها و اقدامات لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بازدید کرد.

سردار عبدالله پور در این بازدید با بیان اینکه رزمندگان گیلانی در همه بحران‌ها حفاظ نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، اظهار کرد: رزمندگان گیلانی از ابتدای دوران دفاع مقدس با حضور خود در جبهه‌های حق علیه باطل با خون‌های پاک خود مانع از جدایی یک وجب از خاک مقدس جمهوری اسلامی شده و وجود هشت هزار شهید هم گواه بر همین مسئله است.

وی لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان را یکی از افتخارات گیلان دانست و گفت: لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان یکی از افتخارات کشور و این استان بوده و در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن شهدای بسیاری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است که این امر نشان دهنده اوج وفاداری جوانان گیلانی به انقلاب است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر مناسب بودن اقدامات لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در مرزهای شمال غربی کشور، بیان کرد: جمهوری اسلامی یکی از امن‌ترین کشورها در خاورمیانه است به این دلیل همواره استکبار در تلاش برای به مخاطره انداختن این مرزها بوده و در این بین نقش مرزبانان و به ویژه لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در مرزهای شمال غرب کشور بسیار تأثیر گذار است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار